MEZUNLARIMIZ

Mezun Olan Öğrencilerimiz

Adı Soyadı Mezun Olduğu Yıl Bitirdiği Üniversite Bölümü
01 Sümeyye Çökmez 2013 T.C. Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık
02 Deniz Şakacı 2013 T.C. Kocaeli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı
03 Aysel Köse 2014 T.C. Uşak Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı
04 Onur Bayram 2014 T.C. Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat
05 Merve Sungurtaş 2014 T.C. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
06 Büşra Karadoğan 2014 T.C. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İtalyan Dili ve Edebiyatı
07 Ezgi Erkan 2014 T.C. Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları
08 Ertunç Temelyeri 2015 T.C. Çukurova Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği
09 Derya Bilmez 2015 T.C. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı
10 Nuray Kaplan 2015 T.C. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği
11 Özge Dağlı 2015 T.C. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim
12 Özgür Pınar 2015 T.C. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi-Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
13 Öykü Gümüş 2015 T.C. Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bil. Fak. Uluslar arası İlişkiler (İng.)
14 Cihan Açıkgöz 2015 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmesi
15 Aylin Mavi 2016 T.C. Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
16 Meltem Baştaş 2016 T.C. Bartın Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği
17 Fatma Mubarek 2016 T.C. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
18 Beğüm Fatma Öztürk 2016 T.C. Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Programı
19 Demet Arkun 2016 T.C. Pamukkale Üniversitesi Denizli Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik
20 Hüseyin Mustafa Soyhan 2016 T.C. Mustafa Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği
21 Cemal Çınar 2016 T.C. Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi
22 Burcu Keçeçi 2016 T.C. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimler Fakültesi Sosyoloji
23 Bilgehan Özkaya 2016 T.C. Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi
24 Kubilay Çetin Çelik 2016 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği
25 Müge İrem Çınar 2016 T.C. Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
26 Tuğçe Yıldırım 2016 T.C. Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü
27 Canan Yılmaz 2016 T.C. Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
28 Ceren Yıldız 2016 T.C. Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyatı Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları
29 Merve Akaslan 2016 T.C. Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği
30 Fırat Güçlü 2016 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmesi
31 Gülpınar Akdeniz 2016 T.C. Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü
32 Murat Kul 2017 T.C. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü
33 Ozan Aksoy 2017 T.C. Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği
34 İlayda Gizem Bora 2017 T.C. Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gümrük İşletme Bölümü
35 Şükran Bilmez 2017 T.C. Yüzüncü Yıl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi Bölümü
36 Eylem Turan 2017 T.C. Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Öğretmenliği
37 Merve Çetinkaya 2017 T.C. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon Bölümü
38 Tülay Yıldırım 2017 T.C. Fırat Üniversitesi Elazığ Sağlık Yüksek Hemşirelik Bölümü
39 Ömer Faruk Saygılı 2017 T.C. Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği
40 Büşra Kayahan 2017 T.C. Adana Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü
41 Gamze Naçar 2017 T.C. Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik
42 Özge Çelen 2017 T.C. Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
43 Hakan Akçelik 2017 T.C. Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları
44 Faruk Sancak 2017 T.C. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi
45 Cansu Koç 2018 T.C. Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği
46 Yunus Emre Yıldırım 2018 T.C. Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat
47 Nursaç Günçe 2018 T.C. Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi- Uluslararası İlişkiler
48 Semih Öksüz 2018 T.C. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi- Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
49 Feriştah Utku 2018 T.C. Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk
50 Ömer Çağrı Özgaznep 2018 T.C. Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Otomotiv Mühendisliği
51 Eda Arslan 2018 T.C. Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji
52 Alev Eren 2018 T.C. Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye
53 Melike Nur Kılıç 2018 T.C. Kastamonu Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği
54 Öner Balcı 2018 T.C. Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi – Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberi
55 Mehmet Ali Köse 2018 T.C. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Geomatik Mühendisliği
56 Emre Aydöner 2018 T.C. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
57 Nurcan Erğün 2018 T.C. Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği
58 Tunahan Uzan 2018 T.C. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü
59 Sedanur Tunç 2018 T.C. Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü
60 Burak Gönültaş 2018 T.C. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama
61 Mustafa Yıldırım 2018 T.C. Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk
62 Tuğçe Güldürür 2018 T.C. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
63 Eda Başar 2018 T.C. Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık
64 Berkay Eren 2019 T.C. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
65 Uğur Durmuş 2019 T.C. Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
66 Musa Başkırkan 2019 T.C. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik –Elektronik Mühendisliği, Lisans Programı
67 Hakan Çayır 2019 T.C. Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
68 Özge Efeoğlu 2019 T.C Karabük Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
69 Nuri Altınsoy 2019 T.C. Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği
70 Neslihan Yıldız 2019 T.C. Karabük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü İktisat Pr. (2.Öğretim)
71 Mehmet Yağmur 2019 T.C Erzurum Teknik Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih
72 Merve Çakır 2019 T.C. Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği
73 Mebrure Ayaz 2019 T.C. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
74 Umut Kaplan 2019 T.C. Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet
75 Ozan Yıldırım 2019 T.C. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Tıp, Lisans Programı Örgün Öğretim
76 Eda Kılıç 2019 T.C. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenlik
77 Kübra Erbaş 2019 T.C. Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü
78 Şükran Çamcıoğlu 2019 T.C. Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü
79 Gülşah Ulucan 2019 T.C. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
80 Rıdvan Demirci 2019 T.C. Gebze Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği
81 Barış Şimşek 2019 T.C. Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
82 Almina Karagülle 2019 T.C. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü
83 Elif Solmaz Okatan 2019 T.C. Beykent Üniversitesi Mühendislik- Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Müh.
84 Müzeyyen Akman 2019 T.C. Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet
85 Ayşe Temel 2020 T.C. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
86 Büşra Şentürk 2020 T.C. İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Mühendislik Bölümü Su Ürünleri Mühendisliği
87 Şebnem Eren 2020 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği
88 Sertaç Şahin 2020 T.C. Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü İnşaat Mühendisi
89 Sevgi Aydoğan 2020 T.C. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik- Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
90 Hazal Zeynep Akyürek 2020 T.C. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler Bölüm
91 Hazal İmren 2020 T.C. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenlik
92 Murat Bilmez 2020 T.C. Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü
93 Büşra Ersoy 2020 T.C. Eğe Üniversitesi Fen Fakültesi/Biyokimya Bölümü
94 Özge İleri 2020 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
95 Furkan Köroğlu 2020 T.C. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
96 Kamil Uygun 2020 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
97 Ceren Çınar 2020 T.C. Uşak Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
98 Feyza Karagöz 2020 T.C. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi
99 Büşra Aksoy 2020 T.C. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
100 Büşra Özdemir 2020 T.C. Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi
101 Merve Küçükdeniz 2020 T.C. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik (İngilizce)
102 Gamze İçöz 2021 T.C. Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Hemşirelik
103 Barış Bal 2021 T.C. Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi
104 Murat Çöpürkaya 2021 T.C. Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Muhasebe Bilgi Sistemi (İ.Ö.)
105 Buse Çam 2021 T.C. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya (İngilizce)
106 Hava Yıldırım 2021 T.C. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Hemşirelik
107 Dilara Çiçekli 2021 T.C. Kastamonu Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği
108 Hümeyra Karapınar 2021 T.C. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilim ve Uluslar Arası İlişkiler
109 Furkan Çeliktaş 2021 T.C. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimar
110 Ertuğrul Topcu 2021 T.C. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü
111 Yağmur Soy 2021 T.C. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
112 Veli Kuyben 2021 T.C. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
113 Cihat Özer 2021 T.C. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü
114 Emin Furkan İçöz 2021 T.C. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği Pr.
115 Sait Alphan 2021 T.C. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
116 Simge Mormenekşe 2021 T.C. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği
117 Ayşe Yıldırım 2021 T.C. Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisi

GÜNCEL HABERLER

- Ağaç Eğitim Vakfı 6. olağan genel kurul toplantısı yapılmıştır.
   fotograflar için tıklayınız.. ..

- ODTÜ'den Ağaç Eğitim Vakfı'na teşekkür.
   fotograf için tıklayınız.

- Yük. İnş. Müh. Şemsi Banu Sükan Fonu Hk.
   Haberin devamı için tıklayınız.

- Burs Kontenjanlarımız dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

- Şemsibanu Sükan'ın Vefat ilanı 04 Mart 2014 tarihli Hürriyet Gazetesi Ankara Baskısında Yayınlanmıştır.
   İlanı görmek için tıklayınız.

- 2012-2013 ODTÜ Akademik yılında öğrencilere yapılan eğitim desteği için 10 adet fidan dikilmiştir.
   Sertifikayı görmek için tıklayınız.

- Yalı Haber dergisinde vakfımız ile ilgili çıkan yazı.
   Yazıyı görmek için tıklayınız.

- Hayırseverlerimiz için hazırlanan plaketlerimiz hazır.
   Plaketi görmek için tıklayınız.